Technika s kterou fotím
Chtěl bych se podělit o zkušenosti s technikou.
FOTOGRAF z Českého ráje.
Chtěl bych se podělit o zkušenosti s technikou.
Po třech letech a několikátém předělání webu jsem se rozhodl že znovu obnovím blog.
Pár fotek z mobilní aplikace VSCO.
How to use fisheye like normal wide angle lens.
I tryied to shoot speal event called supermoon.
I bought this sharpy and heavy lens.
This blog is called SBrider because my love in Nike SB shoes and my skateboard riding. I will post here some interesting photos, videos, updates, tuturials and maybe improve my english. Hope you will like