Nová série na nový kompakt od Fuji, který mě hodně baví. Většinou ho jenom hodím přes rameno, bez krytky a vyrazím na kole. Stejně jsem fotil můj rodný Turnov před desíti lety. Snímky takhle lezou přímo z fotoaparátu s trochou nastavení. V počítači je maximálně oříznu, narovnám nebo upravím světlost-kontrast.
Fujifilm X-T30 II, 15-45mm, 1/4 black mist, Kodak Gold 200 Recipe ![]()















